ANKARA TEKDAĞ ASANSÖR › HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 

 

Tekdağ Asansör eğitimli ve tecrübeli Servis Teknisyenleri ile 20 yılı aşkın bir süredir Ankara geneli Bakım, Montaj, Demontaj ve Revizyon alanlarında hizmet vermektedir.

Bu bağlamda yılların verdiği Tecrübeye dayanarak bugün geldiğimiz noktaya baktığımızda Yıllar önce Tekdağ Asansörle çalışmayı Tercih eden müşterilerimizin halen bu yolda yanımızda olup birlikte yürüdüğümüzü ve buna ilave olarak yeni müşteri portföyü oluşturduğumuzu gördüğümüzde haklı bir gururla müşterilerimizin alınan hizmetten ilk günkü gibi memnun olduklarını görmekteyiz.

Alanında Uzmanlaşmış, gerekli eğitimi almış Teknik personellerimiz sizleri ve asansörlerinizi korumak için müşterilerimizin isteklerine en uygun şekilde projelendirip, Yine kendi alanında uzmanlaşmış Montaj ekibimizin uygulamasına hazır hale getirir.

Deneyimli ekibimizle birlikte bugüne kadar yüzlerce insanı Güvenli bir şekilde taşıdık.

Tekdağ Asansör ekibi olarak her kesimden beğenilmekteyiz ve her geçen gün Bakım, Montaj, Demontaj ve Revizyon sipariş kotamızı artırmaktayız Tekdağ Asansör olarak hedefimiz ise %100 tam kapasite ile Hizmet vermek.

Doğru projelendirilip tasarlanmış bir Asansör Montajı, De montajı ve Revizyon, çalışması ile Müşterilerimize Asansörlerinin emniyetli ve daha verimli hizmet vermesini sağlarız.

Tekdağ Asansör ekibi olarak 20 yıl önce bu sektöre getirdiğimiz yenilik ve kalite çıtasını, bugün daha da yukarılara çıkarmaya kararlı bir firmayız

 

 

Ankara Tekdað Asansörleri Ulus - Asansör Firmalarý

Teklif Almak İçin Arayınız